Sprzedaż hurtowa

Darz Bór!

Nareszcie wracają zbiorówki!
Mamy dla Was unikatowe upominki, które możecie wręczyć Królowi lub Królowej polowania.
Jako myśliwi sami wiemy jaki to zaszczyt, dlatego przygotowaliśmy koszulki z najlepszego materiału i uszyliśmy je w Polsce.

Zamówienia

Zapraszamy do składania zamówień na koszulki:
telefonicznie – +48 571 210 571
e-mail – darzbor@ambasadalowiectwa.pl
Dostępne są wszystkie rozmiary.
Proponujemy zamówienia w większej ilości, będziemy mogli zrobić korzystny rabat! 🙂

Stawiamy na jakość

Brak doświadczenia w sektorze tekstylnym sprawił, że musieliśmy zainwestować ogromne pokłady czasu i pracy, żeby projekt Ambasady Łowiectwa stał się realnym przedsięwzięciem. Wypróbowaliśmy wiele różnych dróg w kierunku tworzenia naszych produktów. Wyciągnęliśmy cenne lekcje i nauczyliśmy się poruszać w świecie branży odzieżowej. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na uformowanie wniosku, który można zawrzeć w jednym słowie: JAKOŚĆ. Zdecydowanie stawiamy na wysoką klasę naszych produktów, która jest dla nas priorytetem. Staramy się tworzyć ciekawe i przemawiające grafiki, które w oryginalny sposób przedstawią założenia naszego projektu.

Polska produkcja

Ważnym elementem polityki naszego działania jest w pełni Polska produkcja. Staramy się, żeby wszystkie elementy naszej odzieży były produkowane w Polsce. Decyzja tworzenia odzieży na rodzimym rynku jest uzasadniona, poza kwestiami światopoglądowymi, wysoką jakością krajowych komponentów. Dziewiarnia, która zaopatruje nasze szwalnie w bawełnę przynależy do Izby Bawełny w Gdyni.